LIMITED MENU WHILE WE WORK ON EXCITING NEW DELIVERY OPTIONS

Corn Muffin - 4 units

Corn Muffin - 4 units

Regular price $12 Unit price  per 

Contains egg, milk and wheat.

Made in a facility that also processes fish, nuts, soy and peanuts.

DAIRY